























Ayah Collection
Elevating the Ambiance of Your Home with Elegance And Illumination
The New Light Luxury Chandelier Lights Lustre Combination offers tricolor changeable lights, allowing you to easily adjust the brightness to suit any mood or occasion. Crafted with premium materials, including high-quality metal, crystals, and glass, it exudes elegance and refinement. Ideal for dining rooms, living rooms, or grand foyers, this chandelier elevates any space with its exquisite design and customizable lighting options, adding a touch of luxurious charm to your home decor.
Available in Gold or Black Finishes
Note: Lights are sold individually and not in pairs
FEATURES:
- Tricolor Changeable Lights:
- Made with high-quality metal, crystals, and glass
- Meticulous attention to detail
- Customizable Lighting Options
- Easy Installation
DIMENSIONS:
- 9" x 15.7" / 23 x 40cm
- 9" x 23.6" / 23 x 60cm
- 9" x 31.4" / 23 x 80cm
- 9" x 31.4" / 23 x 80cm Oval
- 15.7" x 18.1" x 31.4 / 40 x 46 x 80cm Double Layer
- 18.1" x 23.6" x 39.3" / 46 x 60 x 100cm Double Layer
SPECIFICATIONS:
| Voltage: | 90-260V |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Material: | Metal |
| Light Source: | LED Bulbs 3000K |
| Switch Type: | Knob switch |
| The number of light sources: | 1 |
| Is Dimmable | No |
| Style | Contemporary |
| Are Bulbs Included | Yes |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Finish | Polished Copper |
| Power Source | AC |
| Item Type: | Pendant Lights |
Original: $410.00
-65%$410.00
$143.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Elevating the Ambiance of Your Home with Elegance And Illumination
The New Light Luxury Chandelier Lights Lustre Combination offers tricolor changeable lights, allowing you to easily adjust the brightness to suit any mood or occasion. Crafted with premium materials, including high-quality metal, crystals, and glass, it exudes elegance and refinement. Ideal for dining rooms, living rooms, or grand foyers, this chandelier elevates any space with its exquisite design and customizable lighting options, adding a touch of luxurious charm to your home decor.
Available in Gold or Black Finishes
Note: Lights are sold individually and not in pairs
FEATURES:
- Tricolor Changeable Lights:
- Made with high-quality metal, crystals, and glass
- Meticulous attention to detail
- Customizable Lighting Options
- Easy Installation
DIMENSIONS:
- 9" x 15.7" / 23 x 40cm
- 9" x 23.6" / 23 x 60cm
- 9" x 31.4" / 23 x 80cm
- 9" x 31.4" / 23 x 80cm Oval
- 15.7" x 18.1" x 31.4 / 40 x 46 x 80cm Double Layer
- 18.1" x 23.6" x 39.3" / 46 x 60 x 100cm Double Layer
SPECIFICATIONS:
| Voltage: | 90-260V |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Material: | Metal |
| Light Source: | LED Bulbs 3000K |
| Switch Type: | Knob switch |
| The number of light sources: | 1 |
| Is Dimmable | No |
| Style | Contemporary |
| Are Bulbs Included | Yes |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Finish | Polished Copper |
| Power Source | AC |
| Item Type: | Pendant Lights |





















